Na jaře jsme otevřeli hned několik nových restaurací. Od dubna mezi naše nové klienty přibyla společnost Silon s.r.o. v Plané nad Lužnicí, kde hned v následujícím měsíci proběhla rozsáhlá rekonstrukce a reorganizace prostředí výdeje i jídelny, včetně sociální zařízení pro zákazníky. Cílem byla modernizace prostředí a zvýšení komfortu při obsluze i konzumaci jídel. Strávníkům poskytujeme komplexní stravovací služby v rozsahu obědů a večeří. K dispozici je, kromě standardních teplých jídel, také nabídka salátového baru, teplého pultu, mražených jednoporcových jídel a doplňkového prodeje.

Od května jsme otevřeli restauraci Makro Cash&Carry v Brně. Naše služby zahrnují nabídku snídaní, obědů, večeří i pozdních večeří. Zákazníkům nabízíme od pondělí do neděle teplá standardní jídla, minutky, salátový bar a doplňkový prodej.

V červnu společnost GTH catering otevřela 5 restaurací s integrovanou kantýnou, 3 samostatné kantýny a 4 výdejny mražené stravy v Severočeských dolech a.s. Pro zákazníky zajišťujeme komplexní stravovací služby. Kromě standardní nabídky teplých pokrmů a mražené jednoporcové stravy si zákazníci mohou mimo jiné pochutnat na zákuscích vlastní výroby.

Dalším novým klientem je společnosti Excalibur Army spol. s r.o. v Přelouči, kde dovážíme a vydáváme teplá jídla z nedaleké kuchyně.


» zpět

Co je nového?

 

Nový klient v Pardubickém kraji

Otevřeli jsme další dvě personální restaurace, tentokrát u klienta Schaeffler.

 

 

» více informací

» archiv novinek

 

Nový klient ve Zlínském kraji

Otevřeli jsme další dvě personální restaurace, tentokrát u klienta Fatra a.s.

 

 

» více informací

» archiv novinek

 

Vánoční a novoroční přání

Veselé Vánoce!

 

 

» více informací

» archiv novinek